Кафедра методики викладання і змісту освіти
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Нові надходження
Зараз показуємо 1 - 5 з 8
- ДокументМетодичні рекомендації «Рекомендації щодо організації змішаного навчання з географії у 2021-2022 навчальному році»(2021) Тертична Ю. О.В статті надано рекомендації щодо організації змішаного навчання з географії.
- ДокументМетодичні рекомендації з викладання інформатики у початковій школі(2021) Чебаненко Н. О.В статті надані методичні рекомендації щодо вивчення інформатики в початковій школі, зокрема подані програми, онлайн-платформи на допомогу вчителям інформатики.
- ДокументМетодичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти : Трудове навчання(2018) Нікітенко Р.«Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти: Трудове навчання» розроблено для вчителів, які викладають предмет «Трудове навчання» у 5-9 класах та прагнуть ефективно поєднати зміст предмета з наскрізною змістовою лінією «Громадянська відповідальність». Запропоновані методичні рекомендації допоможуть учителю визначити перелік ключових понять з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, які можна сформувати під час викладання навчального предмета. Розробки уроків наочно продемонструють, як гармонійно включити в перебіг уроку методи і прийоми формування в учнів громадянських компетентностей.
- ДокументПрактичні рекомендації щодо роботи учителів мистецьких дисциплін на період карантину(2021) Дерябіна С. В., Шатайло Н.В.У рекомендаціях висвітлено організація навчання мистецтва у ЗЗСО за умови використання різноманітних інструментів онлайн- простору. У сучасних освітніх реаліях інформаційні технології є потужним стратегічним ресурсом, який відкриває широкі перспективи і впливає на процеси навчання мистецтва і систему освіти в цілому. Справжнім викликом і водночас можливістю для педагогів стає дотримання оптимального балансу між формами навчання на основі інформаційних технологій, які надають можливість поєднувати офлайн та онлайн простір, гейміфікувати, модифікувати, адаптувати, імпровізувати, збирати дані. За умови здійснення дистанційного навчання учень здебільшого сам вирішує, скільки часу присвятити перегляду відео та виконанню завдань, скільки разів прослухати матеріал. Така система дає змогу навчатися у власному темпі, у зручний для учня час і в зручному місці. Завдання педагога – модерувати процес навчання мистецтва, справедливо оцінювати, надаючи зворотній зв'язок, вчити мислити і розуміти світ, створювати комфортну атмосферу, мотивувати до навчання, бути провідником, який допомагає, пояснює та підтримує тих, хто вчиться.