Монографії, підручники, посібники
Постійне посилання на фонд
Монографії, підручники, посібники: (наукові, науково-методичні, методичні, навчально методичні)
Переглянути
Перегляд Монографії, підручники, посібники за Назва
Зараз показуємо 1 - 9 з 9
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументМЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИКУМІВ У СИСТЕМІ КУРСОВОЇ ПІДГОТОВКИ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ : Навч.-метод. посібник(Астропринт, 2015) ВОРОНОВА С. В.У навчальному посібнику розкрито зміст, методику і технології проведення практичних занять на курсах підвищення кваліфікації керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Увага акцентується на активних формах навчання як методах, що максимально наближають керівника ЗНЗ до реальної практичної діяльності, колективного вирішення поставлених завдань, можливості нестандартного підходу до аналізу ситуацій. Навчальний посібник пропонується керівникам загальноосвітніх закладів, студентам педагогічних університетів, слухачам курсів підвищення кваліфікації вчителів та іншим.
- ДокументПочаткова освіта у контексті шкільних змін: теорія, методика, практика, досвід(2021)У монографії висвітлено теоретико-методологічні засади освітніх змін в початковій школі. Розглядаються питання модернізації змісту початкової освіти та технологізації освітнього процесу в початковій школі. Розкрито особливості підготовки вчителів початкових класів до впровадження освітніх інновацій. Описано регіональний досвід впровадження Нової української школи в початковій ланці. Монографія розрахована на фахівців у галузі педагогіки та методики початкової освіти, викладачів закладів вищої, фахової передвищої освіти, здобувачів вищої освіти, керівників та вчителів закладів загальної середньої освіти.
- ДокументПрофесійна компетентність сучасного педагога: методологія, теорія, методика, практика(Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2019) Задорожна Л. К., Ягоднікова В. В.Розглядаються деякі аспекти професійної компетентності сучасного педагога, її розвиток і удосконалення у системі післядипломної освіти в умовах освітніх змін. Висвітлені теоретико-методологічні засади досліджуваного феномену, репрезентовані методичні аспекти, розробки і їх реалізація у практику. Розкрито особливості деяких предметно-фахових компетентностей вчителів у структурі професійної компетентності педагогів. Монографія буде корисною науковцям, керівникам закладів освіти, викладачам, педагогам, студентам, аспірантам, всім, хто цікавиться проблемами професійного зростання педагогів, формування, розвиток і удосконалення їх професійної компетентності.
- ДокументПсихологія управління: навчальний посібник(Одеса: видавець Букаєв В.В, 2022) Ягоднікова В.В.У посібнику розкриваються питання психології управління, акцентується увага на особливості управління в сфері освіти. Висвітленні проблеми особистості і групи в системі управління, особливості особистості керівника, його готовності до управлінської діяльності Розглянуто питання мотивації, психології прийняття управлінських рішень, управлінського спілкування і управління конфліктаами та ін. Посібник розрахований на здобувачів вищої освіти, майбутніх менеджерів, керівників в сфері освіти.
- ДокументПідготовка майбутніх учителів початкової школи до роботи з математично здібними учнями(Умань : Жовтий О. О., 2016) Гарачук Т.В.У монографії висвітлено теоретичні основи підготовки майбутніх учителів початкової школи до роботи з математично здібними учнями та досліджено стан підготовки майбутніх учителів до роботи з математично здібними молодшими школярами. Запропоновано шляхи оптимізації процесу підготовки майбутніх учителів початкової школи до роботи з математично здібними учнями. Монографія розрахована на фахівців у галузі педагогики, викладачів вищих навчальних закладів, студентів педагогічних спеціальностей.
- ДокументРобота з батьками: теорія та практика : навч.-метод. посібник(Астропринт, 2015) Воронова С. В.У навчальному посібнику наведено загальні відомості про сім’ю (життєвий цикл, функції, типи сім’ї); розглянуто педагогічну культуру та авторитет батьків в сучасних умовах. Визначено роль керівника загальноосвітнього навчального закладу у налагодженні співпраці з батьками; основні форми та методи взаємодії загальноосвітнього навчального закладу з батьками учнів; розроблено практичні рекомен- дації щодо оптимального сімейного спілкування; наведено розробки практичних занять для підвищення педагогічної культури батьків. Навчальний посібник пропонується керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, класним керівникам, батькам, студентам педагогічних університетів, слухачам курсів підвищення кваліфікації вчителів.
- ДокументРобота з папером : навч. - метод. видання(2012) Резніченко Г. В.У посібнику викладено про навчально-творчу роботу з папером для розвитку креативних здібносте дитини, формування художніх умінь та естетичного смаку. Художня обробка паперу дає можливість створювати іграшки, композиції, вироби. сюжети.
- ДокументСамоосвіта керівника загальноосвітнього навчального закладу(2017) Воронова С. В. Самоосвіта керівника загальноосвітнього навчального закладуУ навчальному посібнику розглянуто теоретичні засади процесу самоосвіти керівника загальноосвітнього навчального закладу, запропоновано побудову власної програми самоосвіти на засадах науковості, прогностичності, актуальності, оптимальності, реалістичності, цілісності та контрольованості. Навчальний посібник рекомендовано керівникам загальноосвітніх закладів, студентам педагогічних університетів, слухачам курсів підвищення кваліфікації вчителів тощо.
- ДокументСоціальні історії для дітей: метод. посібник(2018) Орленко І. М.Методичний посібник присвячено потребам соціально дезадаптованої дитини. Освіта, Соціальні історії дозволяють сформувати соціально - прийнятні моделі для успішної адаптації на основі мотивації дитини та в подальшому служать йому адаптаційним ресурсом. Такі історії допомагають дитині краще усвідомити власну індивідуальність, навчитися позитивно сприймати себе, свою культуру, соціальне походження, сімейні обставини та, водночас, навчитися поважати, цінувати і пізнавати культуру,соціальну приналежність та сімейні обставини інших. Це новий ресурс, інструмент допомоги, підтримки в роботі для кращого розуміння світу дитини, набуття позитивного, гармонійного та неконфліктного досвіду взаємодії «дитина - дитина», «дитина - дорослий»..