Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 11 з 11
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументОснови академічного письма : робоча програма навч. дисципліни(2020) Кузнецова Н. В.У програмі розкрито формування академічної культури здобувачів вищої освіти : формування академічної грамотності, сприяти оволодіння навичками писемного і усного наукового мовлення. здатність презентувати результати академічної діяльності. ефективно обмінюватися знаннями в умовах професійної комунікації
- ДокументДидактика : робоча програма навчальної дисципліни(2020) Кузнецова Н. В.У програмі розкрито формування системи дидактичних компетентностей, педагогічного світогляду і позиції. Розкрито складові операційно-дійового компоненту та закономірності навчання та удосконалення дидактичних принципів.
- ДокументМетодичні рекомендації до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни "Евалюація в освіті"(2020) Здрагат С. Г.Методичні рекомендації містять вимоги до самостійної роботи, зміст роботи й завдання до самостійної підготовки, підсумкові тестові завдання, рекомендовані джерела інформації
- ДокументПедагогічна майстерність та етика викладача : робоча програма(2021) Кузнєцова Н. В.У програмі розкрито теоретичні основи педагогічної взаємодії у вищій школі, сформовані знання про структуру і основні компоненти педагогічної майстерності викладача, можливості методів формування компонентів педагогічної майстерності, вимоги щодо професійної етики викладача, дотримання академічної доброчесності, типи конфліктів та способи їх розв'язання.
- ДокументНаскрізна програма практики : для здобувачів другого рівня. Спец. 011 "Освітні педагогічні науки", ОАНО(2021) Кузнєцова Н. В.Мета практичної підготовки полягає у формуванні фахових компонентностей, розширенні і поглибленні загальних компонентностей, закріпленні теоретичних знань і формуванні професійних практичних умінь і навичок, набутті досвіду професійної діяльності.
- ДокументМетодика викладання у вищій школі : робоча програма навчальної дисципліни(2021) Кузнєцова Н. В.У програмі розкрито сутність і структура освітнього процесу у вищій школі, зміст, форми, методи і засоби. Поглиблення знань про сучасні освітні технології, озайомлення з основними вимогами щодо організації самостійної роботи і практичної підготовки та контролю результатів.
- ДокументНавчальна програма навчальної дисципліни "Історія педагогіки та освіти" : для здоб. вищої освіти(ТОВ "Лерадрук", 2021) Кузнєцова Н. В., Кузнєцов В. О.У програмі розкрито мету та завдання навчальної дисципліни "Історія педагогіки і освіти". Зміст навчальної дисципліни розкриває принципи історії педагогіки, методологічні підходи, становлення виховання та система виховання, сучасні тенденції розвитку педагогіки і освіти в Україні.
- ДокументТенденції і перспективи розвитку вищої школи : робоча програма навчальної дисципліни(2021-2022) Кузнецова Н. В.У програмі розкрито основні етапи становлення і розвитку вищої школи, зміст і форми освітнього процесу, основні етапи становлення і розвитку перших закладів освіти в Україні та на Півдні України. Здійснено соціально-історичний аналіз змісту і форми організації освітнього процесу.
- ДокументРобоча програма навчальної дисципліни "Сучасні педагогічні системи"(2022) Гарачук Т. В.Робоча програма призначена для науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти, які працюють за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки
- ДокументРобоча програма курсу "Формувальне оцінювання в початковій школі"(2022) Гарачук Т. В., Кравець Н. В.Робоча програма призначена для вчителів початкової школи, педагогів та науково-педагогічних працівників, які працюють за спеціальністю 013 Початкова освіта
- ДокументРобоча програма навчальної дисципліни «Психологія управління» для другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності - 011 «Освітні, педагогічні науки» освітньо-наукової програми «Освітній менеджмент у педагогічних системах»(Одеса: Букаєв В.В. 2022., ) Ягоднікова В. В.Мета навчальної дисципліни – забезпечити опанування здобувачами загальними поняттями і закономірностями психології управління, психологічними особливостями процесу управління та психології особистості працівника та менеджера освіти, сприяти розумінню сутності та соціальної значущості психології управління у сучасних умовах.