Розвиток інноваційного потенціалу педагога в умовах упровадження Нової української школи (з досвіду тренерської роботи з учителями початкових класів)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
У збірнику розкрито технологію тренінгового навчання та означено можливості розвитку інноваційного потенціалу, професійних компетентностей та педагогічної майстерності педагогічних працівників засобами методичних та навчальних тренінгів в умовах впровадження. Представлено авторські тренінги професійного розвитку вчителів початкових класів з урахуванням пріоритетів концепції «Нова українська школа». Розкрито методичні аспекти роботи тренера щодо підвищення рівня фахових компетентностей педагогів у сферах міжособистісної комунікації, емоційної саморегуляції, збереження здоров’я для саморозвитку, розвитку інноваційного мислення, навичок соціальної і громадянської активності, формувального оцінювання. Рекомендовано для викладачів та методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів вищої та фахової передвищої освіти, керівникам закладів загальної середньої освіти.
Опис
Розвиток інноваційного потенціалу педагога в умовах упровадження Нової української школи (з досвіду тренерської роботи з учителями початкових класів): зб. наук.-методич. праць. - Одеса : КЗВО «ОАНОООР», 2023. - 145 с.
Ключові слова
Бібліографічний опис